Přehled podle jednotek

Následující přehled udává pro každou jednotku rakouské armády doplňovanou z území současné ČR počet vojáků pohřbených na vojenských hřbitovech západní Haliče. Pokud se v přehledu některý útvar nenechází, není na západohaličských hřbitovech evidován žádný padlý příslušník takové jednotky.

100. pěší pluk335 (Doplňovací okres Těšín)
18. pěší pluk309 (Doplňovací okres Hradec Králové)
98. pěší pluk269 (Doplňovací okres Vysoké Mýto)
21. pěší pluk250 (Doplňovací okres Čáslav)
36. pěší pluk205 (Doplňovací okres Mladá Boleslav)
99. pěší pluk177 (Doplňovací okres Znojmo)
10. zeměbranecký pěší pluk164 (Zeměbranecký doplňovací okres Mladá Boleslav)
3. pěší pluk156 (Doplňovací okres Kroměříž)
24. zeměbranecký pěší pluk125
28. zeměbranecký pěší pluk114 (Zeměbranecký doplňovací okres Písek)
31. zeměbranecký pěší pluk111 (Zeměbranecký doplňovací okres Těšín)
12. prapor polních myslivců103 (Doplňovací okres Mladá Boleslav)
28. pěší pluk102 (Doplňovací okres Praha)
25. zeměbranecký pěší pluk99 (Zeměbranecký doplňovací okres Kroměříž)
9. zeměbranecký pěší pluk92 (Zeměbranecký doplňovací okres Litoměřice)
25. domobranecký pěší pluk92 (Domobranecký doplňovací okres Kroměříž)
8. pěší pluk75 (Doplňovací okres Brno)
16. prapor polních myslivců72 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
12. zeměbranecký pěší pluk72 (Zeměbranecký doplňovací okres Čáslav)
30. zeměbranecký pěší pluk70 (Zeměbranecký doplňovací okres Vysoké Mýto)
88. pěší pluk65 (Doplňovací okres Beroun)
14. zeměbranecký pěší pluk64 (Zeměbranecký doplňovací okres Brno)
2. prapor polních myslivců62 (Doplňovací okres Hradec Králové)
13. domobranecký pěší pluk57 (Domobranecký doplňovací okres Olomouc)
13. zeměbranecký pěší pluk50 (Zeměbranecký doplňovací okres Olomouc)
6. zeměbranecký pěší pluk45 (Zeměbranecký doplňovací okres Cheb)
81. pěší pluk44 (Doplňovací okres Jihlava)
15. zeměbranecký pěší pluk40 (Zeměbranecký doplňovací okres Opava)
1. prapor polních myslivců37 (Doplňovací okres Terezín)
31. domobranecký pěší pluk36 (Domobranecký doplňovací okres Těšín)
7. zeměbranecký pěší pluk36 (Zeměbranecký doplňovací okres Plzeň)
29. zeměbranecký pěší pluk34 (Zeměbranecký doplňovací okres Budějovice)
93. pěší pluk26 (Doplňovací okres Šumperk)
1. zákopnický prapor25 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
6. domobranecký pěší pluk23 (Domobranecký doplňovací okres Cheb)
54. pěší pluk22 (Doplňovací okres Olomouc)
11. zeměbranecký pěší pluk21 (Zeměbranecký doplňovací okres Jičín)
35. pěší pluk20 (Doplňovací okres Plzeň)
75. pěší pluk19 (Doplňovací okres Jindřichův Hradec)
2. pevnostní dělostřelecký pluk19 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
1. pěší pluk18 (Doplňovací okres Opava)
11. dragounský pluk17 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
6. dragounský pluk16 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
6. prapor polních myslivců15 (Doplňovací okres Plzeň)
17. prapor polních myslivců12 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
15. domobranecký pěší pluk 12 (Domobranecký doplňovací okres Opava)
42. pěší pluk12 (Doplňovací okres Terezín)
3. polní kanónový pluk12 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
8. zeměbranecký pěší pluk11 (Zeměbranecký doplňovací okres Praha)
8. dragounský pluk11 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
15. dragounský pluk11 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
11. pěší pluk10 (Doplňovací okres Písek)
1. dragounský pluk9 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
2. zákopnický prapor8 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
9. ženijní prapor8 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
25. polní kanonový pluk7 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
92. pěší pluk7 (Doplňovací okres Chomutov)
8. polní houfnicový pluk7 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
2. polní kanónový pluk6 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
94. pěší pluk6 (Doplňovací okres Turnov)
28. domobranecký pěší pluk6 (Domobranecký doplňovací okres Písek)
5. polní kanónový pluk5 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
30. domobranecký pěší pluk5 (Domobranecký doplňovací okres Vysoké Mýto)
2. polní houfnicový pluk4 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
7. domobranecký pěší pluk3 (Domobranecký doplňovací okres Plzeň)
22. polní kanonový pluk3 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
10. dragounský pluk3 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
25. prapor polních myslivců3 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
1. pevnostní dělostřelecký pluk3 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
12. dragounský pluk3 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
74. pěší pluk3 (Doplňovací okres Jíčín)
5. prapor polních myslivců3 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
8. domobranecký pěší pluk3 (Domobranecký doplňovací okres Praha)
27. polní kanonový pluk3 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
10. domobranecký pěší pluk3 (Domobranecký doplňovací okres Mladá Boleslav)
8. zákopnický prapor2 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
9. domobranecký pěší pluk2 (Domobranecký doplňovací okres Litoměřice)
9. zákopnický prapor2 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
22. prapor polních myslivců2 (Doplňovací okres Cheb)
12. domobranecký pěší pluk2 (Domobranecký doplňovací okres Čáslav)
6. zeměbranecký hulánský pluk2 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
73. pěší pluk2 (Doplňovací okres Cheb)
8. pluk horských děl2 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
1. polní houfnicový pluk2 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
4. pevnostní dělostřelecký prapor2 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
9. polní houfnicový pluk2 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
9. pevnostní dělostřelecký prapor1 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
9. divizion těžkých houfnic1 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
11. domobranecký pěší pluk1 (Domobranecký doplňovací okres Jičín)
14. domobranecký pěší pluk1 (Domobranecký doplňovací okres Brno)
2. zeměbranecký hulánský pluk1 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
23. polní kanonový pluk1 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
24. polní kanonový pluk1 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
29. domobranecký pěší pluk1 (Domobranecký doplňovací okres Budějovice)
11. hulánský pluk1 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
26. zeměbranecký polní houfnicový divizion1 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
91. pěší pluk1 (Doplňovací okres České Budějovice)
26. polní kanonový pluk1 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
1. vozatajský divizion1 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
13. dragounský pluk1 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
celkem4 041



provozovatel portálu: Signum belli 1914