Přehled podle jednotek

Cmentarz wojenny nr 91 - Gorlice

100. pěší pluk70 (Doplňovací okres Těšín)
24. zeměbranecký pěší pluk15
9. zeměbranecký pěší pluk9 (Zeměbranecký doplňovací okres Litoměřice)
14. zeměbranecký pěší pluk7 (Zeměbranecký doplňovací okres Brno)
3. pěší pluk6 (Doplňovací okres Kroměříž)
2. prapor polních myslivců5 (Doplňovací okres Hradec Králové)
1. zákopnický prapor4 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
98. pěší pluk4 (Doplňovací okres Vysoké Mýto)
12. zeměbranecký pěší pluk4 (Zeměbranecký doplňovací okres Čáslav)
36. pěší pluk4 (Doplňovací okres Mladá Boleslav)
10. zeměbranecký pěší pluk3 (Zeměbranecký doplňovací okres Mladá Boleslav)
12. prapor polních myslivců2 (Doplňovací okres Mladá Boleslav)
18. pěší pluk2 (Doplňovací okres Hradec Králové)
25. zeměbranecký pěší pluk2 (Zeměbranecký doplňovací okres Kroměříž)
15. dragounský pluk1 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
30. zeměbranecký pěší pluk1 (Zeměbranecký doplňovací okres Vysoké Mýto)
21. pěší pluk1 (Doplňovací okres Čáslav)
celkem140

Vojáci jednotek z Českých zemí

Sapp.Josef AUGUSTYNSKI1. zákopnický prapor9.3. 1915
Sapp.Johann SIKORA1. zákopnický prapor9.3. 1915
Res.Sapp.Johann DUDEK1. zákopnický prapor9.3. 1915
Ldst.Sch.Leopold LANG24. zeměbranecký pěší pluk11.1. 1915
Sch.Wenzel HLAVAČEK9. zeměbranecký pěší pluk11.3. 1915
Ldst.Sch.Franz HRUZA24. zeměbranecký pěší pluk27.1. 1915
Ldst.Sch.FmnZiosef DITTLHUBER24. zeměbranecký pěší pluk27.1. 1915
Ldst.Sch.Franz WAGNER24. zeměbranecký pěší pluk1.2. 1915
Sch.Martin HAMMER24. zeměbranecký pěší pluk1.2. 1915
Sch.Adalbert FRISCH9. zeměbranecký pěší pluk16.12. 1914
Sch.Robert MELZER9. zeměbranecký pěší pluk17.12. 1914
Drag. DUMSEGGER15. dragounský pluk18.12. 1914
Res.Inf.Adolf REJMANN98. pěší pluk22.12. 1914
R.Ptrf.tit.Utjg.Franz BENEŠ2. prapor polních myslivců12.12. 1914
Res.Zgsf.Wenzel RYSCHAN30. zeměbranecký pěší pluk12.12. 1914
Sch.Emil VICH25. zeměbranecký pěší pluk8.2. 1915
Ers.Res.Josef HRDLIČKA36. pěší pluk24.12. 1914
Inf.Hugo KNOBLOCH21. pěší pluk19.12. 1914
Ers.Res.Anton PODHAJSKI10. zeměbranecký pěší pluk19.12. 1914
Ers.Res.Karl Josef RIPA36. pěší pluk21.12. 1914
Inf.Franz RÖSSLER36. pěší pluk21.12. 1914
Ers.Res.Jg.Vinzenz BRANDEJSKÝ12. prapor polních myslivců14.12. 1914
Ers.Res.Jg.Karl PIERGERT12. prapor polních myslivců14.12. 1914
Sch.Josef SCHWARZ24. zeměbranecký pěší pluk2.1. 1915
Sch.Leopold FIBICH24. zeměbranecký pěší pluk2.1. 1915
Ltn.i.d.Res.Johann PAPST9. zeměbranecký pěší pluk14.12. 1914
Obstlt.Hugo MEYER2. prapor polních myslivců12.12. 1914
Fjhnr.Franz KOLAŘIK100. pěší pluk24.2. 1915
Hptm.Johann FIDRMUC18. pěší pluk21.12. 1914
Fähnr.i.d.R.Ladislaus SAMAL98. pěší pluk22.12. 1914
Fähnr.Paul KUČERA100. pěší pluk18.3. 1915
Obltn.Franz ŠTĚPANEK10. zeměbranecký pěší pluk11.12. 1914
Fähnr.i.d.R.Bruno ADLER3. pěší pluk19.3. 1915
Res.Inf.Isidor SPALTER100. pěší pluk17.2. 1915
Inf.Hermann RINDER100. pěší pluk17.2. 1915
Ldst.Johann DILLMANN100. pěší pluk5.4. 1915
Inf.Josef BRUS100. pěší pluk22.2. 1915
Inf.Josef GREMBLOWSKI100. pěší pluk?
Sch.Franz DOLEŽAL14. zeměbranecký pěší pluk1.1. 1915
E.R.Sch.Anton KÄSTNER14. zeměbranecký pěší pluk8.12. 1914
Ldst.Inf.Georg MARCINEK100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Johann SZPANDRZYK100. pěší pluk9.3. 1915
Zgsf.Johann BYSTROŃ100. pěší pluk24.2. 1915
Inf.Josef SCHWEDA100. pěší pluk9.3. 1915
Inf.Georg XLIMOSZ100. pěší pluk9.3. 1915
Res.Inf.Johann BRUDNY100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Ludwig HLOŽANKA100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Leopold BRUNNER100. pěší pluk9.3. 1915
Zgsf.August PASZ100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Josef PUSTEJOWSKI100. pěší pluk9.3. 1915
Zgsf GĄSIOIR100. pěší pluk9.3. 1915
Inf.Alois SIĄKALA100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Valentin ZATOPEK100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Karl EIBINGER100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Hans KOCOUR100. pěší pluk9.3. 1915
Inf.Anton SIWEK100. pěší pluk9.3. 1915
Inf.Sigmund FUCHS100. pěší pluk9.3. 1915
Inf.Andreas MOLIN100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Gft.Wilhelm HIRSCHMANN100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Gft.Rudolf PALLA100. pěší pluk9.3. 1915
Gft.tit.Kpl.Anton ZEISBERGER100. pěší pluk9.3. 1915
Inf.Karl JURCZYNSKI100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Oskar BÖNISCH100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Johann SNIEGON100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Alfons OPUSTIL100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Franz HEGR100. pěší pluk9.3. 1915
Inf.Ludwig BOTUR100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Richard SIMECKA,100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Franz GRÜBLER100. pěší pluk9.3. 1915
10 Res.Kpl.Adalbert ZINKE18. pěší pluk22.12. 1914
Sch.Heinrich HACKER9. zeměbranecký pěší pluk22.12. 1914
Ers.Res.Jg.Adolf HLAVSA2. prapor polních myslivců22.12. 1914
Inf.tit.Gft.Josef OTRADOWSKY98. pěší pluk22.12. 1914
Sch.Anton SEDMIDUBSKY10. zeměbranecký pěší pluk23.12. 1914
Inf.tit.Gft.Franz JEROUT98. pěší pluk23.12. 1914
Sch.Franz NOUZAK9. zeměbranecký pěší pluk23.12. 1914
Ferdinand MITTAG9. zeměbranecký pěší pluk17.1. 1915
Lst.Ob.Sapp.Heinrich KRUPKA1. zákopnický prapor24.1. 1915
Zgsf.Rudolf Anton FRIESE9. zeměbranecký pěší pluk11.12. 1914
Ldst.Sch.Jaroslaus MIKULIK25. zeměbranecký pěší pluk16.1. 1915
Res.Kpl.Josef SOCHA12. zeměbranecký pěší pluk23.1. 1915
Sch.Johann NOVAK12. zeměbranecký pěší pluk12.1. 1915
Ldst.Inf.Karl ADELMAYER100. pěší pluk13.2. 1915
Ldst.Inf.Felix SZKORA100. pěší pluk?
Ldst.Inf.Ferdinand SWRCINA [:SWOINA:]100. pěší pluk18.3. 1915
Ldst.Inf.Adolf BARTOSCH100. pěší pluk22.2. 1915
Inf.Heinrich PERIMEK100. pěší pluk17.2. 1915
Res.Inf.Josef MROZEK100. pěší pluk15.2. 1915
Ldst.Inf.Franz PAVLIČEK3. pěší pluk4.3. 1915
Inf.Johann SAMALA100. pěší pluk?
Ldst.Sch.Josef KOVAR24. zeměbranecký pěší pluk31.1. 1915
Inf.Wenzel KOCHER36. pěší pluk25.12. 1914
Ldst.Sch.Franz ŠEVČÍK24. zeměbranecký pěší pluk23.1. 1915
Res.Gft.Georg KARAS100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Georg SZKUTEK100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Anton ARNOST100. pěší pluk9.3. 1915
Res.Inf.Georg HUDECZEK100. pěší pluk9.3. 1915
Inf.Rudolf BROCKNER100. pěší pluk9.3. 1915
Res.Inf.Gustav MOHYLA100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Franz CHALUPA100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Ludwig BARESCH100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Alois GROMES100. pěší pluk9.3. 1915
Res.Utjg.Josef HUNDT2. prapor polních myslivců11.12. 1914
Res.Jg.Alois JOSKA2. prapor polních myslivců12.12. 1914
Inf.Josef KOCJAN100. pěší pluk18.3. 1915
E.R.Gft.t.Kpl.Anton FAUDLER100. pěší pluk18.3. 1915
Inf.Franz URBANIK100. pěší pluk18.3. 1915
Ldst.Inf.Georg SLOWIK100. pěší pluk18.3. 1915
Ldst.Inf.Friedrich BREZINA100. pěší pluk17.2. 1915
Inf.Anton DROZD100. pěší pluk?
Ldst.Sch.Otto SLADEK24. zeměbranecký pěší pluk12.1. 1915
Sch.Johann LOMER24. zeměbranecký pěší pluk?
Sch.Johann STIDL24. zeměbranecký pěší pluk?
Ldst.Inf.Franz FRANTIK100. pěší pluk9.3. 1915
Res.Inf.Josef KRUPKA100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Inf.Alois BOHUSCH100. pěší pluk9.3. 1915
E.R.Inf.Rudolf KELLNER14. zeměbranecký pěší pluk30.12. 1914
Sch.Anton BILA14. zeměbranecký pěší pluk30.12. 1914
Ldst.Sch.Leopold WOLANEK14. zeměbranecký pěší pluk30.12. 1914
Sch.Iwan ROMANUK12. zeměbranecký pěší pluk12.12. 1914
E.R.Inf.Franz BRUNA12. zeměbranecký pěší pluk12.12. 1914
Ldst.Inf.Franz BREZEK100. pěší pluk18.3. 1915
Inf.Johann KONVIČKA100. pěší pluk18.3. 1915
Zgsf.Robert HANZELKA100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Sch.Johann CERNY100. pěší pluk9.3. 1915
Ldst.Sch.Josef DVOR_ALEK14. zeměbranecký pěší pluk10.2. 1915
Ldst.Sch.Felix FOUKAL14. zeměbranecký pěší pluk10.2. 1915
Ldst.Inf.Hans CAP100. pěší pluk19.3. 1915
Ldst.Inf.Franz RACZYK100. pěší pluk28.2. 1915
Ldst.Sch.Franz LECHENBAUER24. zeměbranecký pěší pluk7.1. 1915
Ldst.Sch.Michael BECK24. zeměbranecký pěší pluk15.1. 1915
Ldst.Inf.Johann TORAL3. pěší pluk9.3. 1915
unbekannt3. pěší pluk?
unbekannt3. pěší pluk?
Sch.Emil VONDRAČEK9. zeměbranecký pěší pluk18.3. 1915
Franz VANEK100. pěší pluk?
Ldst.Inf.Franz VIKTORIN100. pěší pluk28.1. 1915
Ldst.Inf.Franz SIKORA100. pěší pluk13.2. 1915
E. R. I nf.Josef CHMEILA3. pěší pluk7.5. 1915
Sch.Leopold FIBICH24. zeměbranecký pěší pluk1.1. 1915



provozovatel portálu: Signum belli 1914