Přehled podle jednotek

Cmentarz wojenny nr 71 - Łosie

10. zeměbranecký pěší pluk6 (Zeměbranecký doplňovací okres Mladá Boleslav)
98. pěší pluk5 (Doplňovací okres Vysoké Mýto)
36. pěší pluk4 (Doplňovací okres Mladá Boleslav)
18. pěší pluk3 (Doplňovací okres Hradec Králové)
21. pěší pluk3 (Doplňovací okres Čáslav)
28. pěší pluk3 (Doplňovací okres Praha)
2. prapor polních myslivců1 (Doplňovací okres Hradec Králové)
24. zeměbranecký pěší pluk1
14. zeměbranecký pěší pluk1 (Zeměbranecký doplňovací okres Brno)
30. zeměbranecký pěší pluk1 (Zeměbranecký doplňovací okres Vysoké Mýto)
celkem28

Vojáci jednotek z Českých zemí

Inf.Anton ELIAŠ21. pěší pluk24.1. 1915
Ldst.lnf.Wilhelm ROLLER98. pěší pluk4.2. 1915
Jg.Wenzel HACKER2. prapor polních myslivců8.1. 1915
Ldst.lnf.Wenzel RIEGER98. pěší pluk10.2. 1915
Ldst.Sch.Anolfinger Rud. STEINSBERG, R. Von10. zeměbranecký pěší pluk21.1. 1915
Sch.Karl HERZOG24. zeměbranecký pěší pluk17.2. 1915
Sch.Franz SWOBODA IV10. zeměbranecký pěší pluk19.2. 1915
Inf.Karl KODERA36. pěší pluk23.1. 1915
Ldst.lnf.Josef DEJDAR98. pěší pluk2.3. 1915
Inf.Franz MLADEK21. pěší pluk21.2. 1915
Sch.Josef TUZAR10. zeměbranecký pěší pluk23.2. 1915
Sch.Johann BUBEN10. zeměbranecký pěší pluk19.2. 1915
E.R.Inf.Ladislaus NEŠPUREK14. zeměbranecký pěší pluk19.2. 1915
Fähnr.i.d.R.Gottlieb PECK36. pěší pluk27.3. 1915
2Ldst.lnf.Franz MAŠEK28. pěší pluk23.3. 1915
Ldst.Sch.Josef MATYAŠ30. zeměbranecký pěší pluk9.3. 1915
Ldst.lnf.Franz NEKOVAŘIK18. pěší pluk11.3. 1915
Ldst.lnf.Josef KNE2OUR98. pěší pluk22.4. 1915
Inf.Anton PODZEMSKY28. pěší pluk13.3. 1915
Sch.Franz SWOBODA10. zeměbranecký pěší pluk9.3. 1915
Ldst.lnf.Josef MOKOŠIN21. pěší pluk26.3. 1915
E.R.Inf.Josef VAŠAK98. pěší pluk17.3. 1915
Ldst.lnf.Josef TICHAČEK18. pěší pluk17.3. 1915
E.R.Inf.Josef MAUERMANN36. pěší pluk11.3. 1915
Inf.Ladislaus NOWAK18. pěší pluk21.1. 1915
Ldst.lnf.Josef VOKAL36. pěší pluk13.4. 1915
Sch.Franz GÜRTH10. zeměbranecký pěší pluk12.2. 1915
Ldst.lnf.Josef KÄSTNER28. pěší pluk17.3. 1915



provozovatel portálu: Signum belli 1914