Přehled podle jednotek

Cmentarz wojenny nr 130a - Grybów

3. pěší pluk14 (Doplňovací okres Kroměříž)
18. pěší pluk11 (Doplňovací okres Hradec Králové)
24. zeměbranecký pěší pluk11
100. pěší pluk11 (Doplňovací okres Těšín)
98. pěší pluk11 (Doplňovací okres Vysoké Mýto)
28. pěší pluk10 (Doplňovací okres Praha)
36. pěší pluk9 (Doplňovací okres Mladá Boleslav)
14. zeměbranecký pěší pluk8 (Zeměbranecký doplňovací okres Brno)
21. pěší pluk7 (Doplňovací okres Čáslav)
25. zeměbranecký pěší pluk5 (Zeměbranecký doplňovací okres Kroměříž)
10. zeměbranecký pěší pluk5 (Zeměbranecký doplňovací okres Mladá Boleslav)
30. zeměbranecký pěší pluk5 (Zeměbranecký doplňovací okres Vysoké Mýto)
12. zeměbranecký pěší pluk5 (Zeměbranecký doplňovací okres Čáslav)
9. zeměbranecký pěší pluk4 (Zeměbranecký doplňovací okres Litoměřice)
11. zeměbranecký pěší pluk3 (Zeměbranecký doplňovací okres Jičín)
2. prapor polních myslivců3 (Doplňovací okres Hradec Králové)
7. zeměbranecký pěší pluk2 (Zeměbranecký doplňovací okres Plzeň)
28. zeměbranecký pěší pluk2 (Zeměbranecký doplňovací okres Písek)
12. prapor polních myslivců2 (Doplňovací okres Mladá Boleslav)
25. polní kanonový pluk1 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
9. ženijní prapor1 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
31. zeměbranecký pěší pluk1 (Zeměbranecký doplňovací okres Těšín)
15. dragounský pluk1 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
celkem132

Vojáci jednotek z Českých zemí

Inf.Karl KOSS18. pěší pluk26.4. 1915
Ptrf.Franz WICHET2. prapor polních myslivců17.4. 1915
Ldst.Inf.Josef MESTECK?18. pěší pluk16.4. 1915
Ldst.Inf.Wenzel RALIS98. pěší pluk14.4. 1915
Ldst.Inf.Wenzel TOMAN3. pěší pluk20.4. 1915
Inf.Wilhelm SOLJC-EK36. pěší pluk5.4. 1915
Inf.Rudolf SYKORA18. pěší pluk6.4. 1915
Richard TAUSCH9. zeměbranecký pěší pluk29.3. 1915 - současnost
Inf.Johann ZAPLETAL3. pěší pluk21.3. 1915
Ers.Res.Josef DOUBEK98. pěší pluk30.3. 1915
Inf.Franz FILIP18. pěší pluk22.3. 1915
Ldst.Inf.Franz FARMAN21. pěší pluk3.4. 1915
Ldst.Inf.Johann NEMEC36. pěší pluk11.4. 1915
Ldst.Inf.Wenzel PAPAUSZEK100. pěší pluk27.3. 1915
Inf.Bernhard PINFERA [:PINTERA:]3. pěší pluk1.4. 1915
Res.Ptrf.Karl REHAČEK21. pěší pluk11.4. 1915
Gft.Viktor REzA~28. pěší pluk6.4. 1915
Ldst.Sch.Jaroslaus VOJTISEK30. zeměbranecký pěší pluk11.5. 1915
Inf.Josef RIEDTMAIER3. pěší pluk22.0. 3
Ldst.Inf.Wenzel ŠIMA18. pěší pluk24.3. 1915
Ldst.Inf.Leopold SKALA21. pěší pluk22.3. 1915
Kpl.Theodor SMAZINKA3. pěší pluk18.3. 1915
Ldst.Inf.Franz SMEJKAL3. pěší pluk17.3. 1915
Franz ZANGER28. pěší pluk20.3. 1915
E.R.Inf.Thomas KALFAk28. pěší pluk20.3. 1915
Ldst.Inf.Josef BELOHLOWEK [:BELOHLAVEK:]36. pěší pluk14.3. 1915
Inf.Josef BLA2EK98. pěší pluk19.3. 1915
Inf.Franz CERWINKA28. pěší pluk24.3. 1915
Inf.Wenzel VOLFIK18. pěší pluk22.3. 1915
Ldst.Jg.Mathias MODRITSCH12. prapor polních myslivců23.3. 1915
Gft.Rudolf PASSELT10. zeměbranecký pěší pluk18.3. 1915
Gft.Franz PEKNIK100. pěší pluk23.3. 1915
Inf.Blasius SIMICEK3. pěší pluk14.3. 1915
Ldst.Sch.Franz VENC12. zeměbranecký pěší pluk10.3. 1915
Franz KONYSI28. pěší pluk17.3. 1915
Inf.Otto KASSAL21. pěší pluk16.3. 1915
Zgsf.Anton HERMANN12. zeměbranecký pěší pluk17.3. 1915
Ldst.Inf.Rudolf MMASEK3. pěší pluk10.3. 1915
Gft.tit.Kpl.Wratislaus RUBES28. pěší pluk17.3. 1915
E.R.Inf.Josef JIROUSEK98. pěší pluk6.3. 1915
E.R.Sch.Johann BUBIK25. zeměbranecký pěší pluk7.3. 1915
Ldst.Jg.Johann MORCH11. zeměbranecký pěší pluk8.3. 1915
Ldst.Sch.Franz MUSIL24. zeměbranecký pěší pluk2.3. 1915
Sch.Josef PLOKINGERA24. zeměbranecký pěší pluk1.3. 1915
Gft.Johann TU~EK12. zeměbranecký pěší pluk21.2. 1915
Inf.Josef VOKOUN36. pěší pluk23.2. 1915
Zgsf.Johann WAMPRECHTSCHAUER25. polní kanonový pluk28.2. 1915
Ldst.Sch.Leopold BITTERHOF24. zeměbranecký pěší pluk22.2. 1915
Ldst.Inf.Mathe BOBES [:DOGES:]3. pěší pluk28.2. 1915
Ldst.Sch.Alois BLAHUTKA14. zeměbranecký pěší pluk22.2. 1915
Res.Kpl.Josef NEČESÁNEK14. zeměbranecký pěší pluk21.2. 1915
Ldst.Sch.Leopold PLATZER24. zeměbranecký pěší pluk22.2. 1915
Sch.Josef CEYER24. zeměbranecký pěší pluk22.2. 1915
Sch.Josef HLADKY10. zeměbranecký pěší pluk21.2. 1915
Kpl.Alois SEDLACEK3. pěší pluk22.5. 1915
Inf.L6szl6 ZUPAUM98. pěší pluk19.5. 1915
Inf.Franz KRANZEK28. pěší pluk9.5. 1915
Ldst.Sch.Anton BAXA7. zeměbranecký pěší pluk9.5. 1915
Inf.Georg BOLEK100. pěší pluk18.5. 1915
Ldst.Sch.Ambros NACHTIGAL28. zeměbranecký pěší pluk8.5. 1915
Ldst.Sch.Mathias MENTLIK28. zeměbranecký pěší pluk12.5. 1915
Inf.Leopold KUPIEC98. pěší pluk7.5. 1915
Sch.Albert ZOLNIK7. zeměbranecký pěší pluk8.5. 1915
Res.Zgsf.Josef KAUPE98. pěší pluk2.5. 1915
Inf.Reinhold KUNZ100. pěší pluk29.4. 1915
Sch.Peter KLUREK31. zeměbranecký pěší pluk4.5. 1915
Inf.Karl FRANIOK100. pěší pluk2.5. 1915
Ldst.Sch.Rudolf BASE30. zeměbranecký pěší pluk1.5. 1915
Ldst.Inf.Karl PETRLIK21. pěší pluk2.5. 1915
Sch.Franz RESLER30. zeměbranecký pěší pluk1.5. 1915
Lst.Inf.Franz BIERENT100. pěší pluk26.4. 1915
Lst.Inf.Wenzel BULIOEK18. pěší pluk30.4. 1915
E.R.Sch.Johann PAVLICEK10. zeměbranecký pěší pluk23.2. 1915
Res.Inf.Vinzenz SATINSKI100. pěší pluk16.3. 1915
Sch.Josef POHEL25. zeměbranecký pěší pluk22.2. 1915
R.Kpl.tit.Zgsf.Franz LEPAK24. zeměbranecký pěší pluk23.2. 1915
Res.Sch.Ferdinand WIESINGER [:WEISINGER:]24. zeměbranecký pěší pluk24.2. 1915
E. F.Eduard 8EBER36. pěší pluk13.3. 1915
Ldst.Sch.Ignaz WEINBUB24. zeměbranecký pěší pluk18.1. 1915
Inf.Franz CHVOJKA98. pěší pluk26.2. 1915
Inf.Johann RYCHNOWSKI [:RYCHNOWSKi(:]28. pěší pluk23.3. 1915
E.R.Inf.Anton VISTEJN28. pěší pluk24.3. 1915
E.R.Inf.Josef DRAHOS98. pěší pluk29.3. 1915
Franz JAKSCHITZ24. zeměbranecký pěší pluk15.2. 1915
Ldst.Inf.Josef KAREL98. pěší pluk15.2. 1915
E.R.Sch.Karl FRITSCHKE9. zeměbranecký pěší pluk15.2. 1915
Ldst.Sch.Johann EBERMANN24. zeměbranecký pěší pluk13.2. 1915
ILdst.Sch.Anton PAPAK25. zeměbranecký pěší pluk14.2. 1915
Ldst.Inf.Johann MANHART21. pěší pluk15.2. 1915
Kdtt.i.d.R.Jaroslaus tPkENAR18. pěší pluk13.3. 1915
E.R.Inf.Anton SZCEPAN3. pěší pluk20.3. 1915
Sch.Franz SLANSKY30. zeměbranecký pěší pluk14.2. 1915
Sch.Johann SUPP14. zeměbranecký pěší pluk20.2. 1915
E.R.Sch.Josef VESELY10. zeměbranecký pěší pluk19.3. 1915
Sch.Nikolaus HRUSZCZAK12. zeměbranecký pěší pluk18.2. 1915
Mirko PACHER25. zeměbranecký pěší pluk20.2. 1915
Ldst.Sch.Karl PITELA14. zeměbranecký pěší pluk20.2. 1915
Sch.Franz STRASAK[:STRA8AK:]14. zeměbranecký pěší pluk8.2. 1915
Kpl.Johann BURDA12. zeměbranecký pěší pluk8.2. 1915
Ldst.Inf.Josef 212KA18. pěší pluk1.4. 1915
Inf.Karl SIEGE18. pěší pluk3.2. 1915
Ldst.Inf.Rudolf BRADATSCH11. zeměbranecký pěší pluk5.2. 1915
Inf.Wenzel HEJDRYCH36. pěší pluk5.2. 1915
Inf.Wenzel NOVOHRADSKY98. pěší pluk16.3. 1915
E.R.Inf.Josef VMA [:VANNA:]28. pěší pluk8.4. 1915
Sch.Wenzel KUČERA9. zeměbranecký pěší pluk8.3. 1915
Ldst.Sch.Anton TROJAN14. zeměbranecký pěší pluk1.2. 1915
Ldst.Sch.Franz KAFKA25. zeměbranecký pěší pluk26.1. 1915
Sch.Josef KUNERT9. zeměbranecký pěší pluk31.1. 1915
Sch.Wenzel NOVOTNY10. zeměbranecký pěší pluk28.1. 1915
Josef 8AFAkIK36. pěší pluk30.1. 1915
Inf.Johann TWARDEK100. pěší pluk20.3. 1915
Ldst.Inf.Martin KRUTAK3. pěší pluk11.2. 1915
Res.Pion.Franz AUGUSTEN9. ženijní prapor6.2. 1915
Inf.Arnold THIEM100. pěší pluk22.1. 1915
Res.Kpl.Heinrich ZEISBERGER100. pěší pluk14.3. 1915
Jg.Krist6f FAJGAR12. prapor polních myslivců17.3. 1915
Inf.Jaroslaus HAIDUCEK100. pěší pluk23.1. 1915
E.R.Gft.Franz VITINA18. pěší pluk23.1. 1915
Inf.Franz VOJACEK3. pěší pluk6.2. 1915
Ldst.Sch.Karl REPA24. zeměbranecký pěší pluk12.1. 1915
Inf.Karl KUDRNA36. pěší pluk17.1. 1915
Ldst.Jg.Jaroslaus POLAK2. prapor polních myslivců17.1. 1915
Res.Jg.Franz HARA2. prapor polních myslivců?
Res.Zgsf.Robert BOCK [:BACK:]15. dragounský pluk30.9. 1914
Ldst.Sch.Josef BERNAT14. zeměbranecký pěší pluk26.1. 1915
Ldst.Inf.Johann ROCKER11. zeměbranecký pěší pluk21.1. 1915
Sch.Laszlo BALOG [:BALAG:]14. zeměbranecký pěší pluk16.1. 1915
Sch_.Franz BARTON30. zeměbranecký pěší pluk4.1. 1915
Ldst.Inf.Johann TICHANEK3. pěší pluk15.3. 1915
Ldst.Inf.Franz KOPIC21. pěší pluk22.2. 1915
Inf.Gottfried LAZAR36. pěší pluk15.3. 1915



provozovatel portálu: Signum belli 1914