Přehled podle jednotek

Cmentarz wojenny nr 350b - Nowy Sącz

18. pěší pluk7 (Doplňovací okres Hradec Králové)
30. zeměbranecký pěší pluk7 (Zeměbranecký doplňovací okres Vysoké Mýto)
36. pěší pluk5 (Doplňovací okres Mladá Boleslav)
100. pěší pluk5 (Doplňovací okres Těšín)
10. zeměbranecký pěší pluk4 (Zeměbranecký doplňovací okres Mladá Boleslav)
9. zeměbranecký pěší pluk4 (Zeměbranecký doplňovací okres Litoměřice)
12. zeměbranecký pěší pluk4 (Zeměbranecký doplňovací okres Čáslav)
3. pěší pluk4 (Doplňovací okres Kroměříž)
25. zeměbranecký pěší pluk2 (Zeměbranecký doplňovací okres Kroměříž)
24. zeměbranecký pěší pluk2
98. pěší pluk2 (Doplňovací okres Vysoké Mýto)
12. prapor polních myslivců2 (Doplňovací okres Mladá Boleslav)
6. zeměbranecký pěší pluk2 (Zeměbranecký doplňovací okres Cheb)
94. pěší pluk2 (Doplňovací okres Turnov)
31. zeměbranecký pěší pluk1 (Zeměbranecký doplňovací okres Těšín)
2. pevnostní dělostřelecký pluk1 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
9. ženijní prapor1 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
21. pěší pluk1 (Doplňovací okres Čáslav)
15. dragounský pluk1 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
3. polní kanónový pluk1 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
92. pěší pluk1 (Doplňovací okres Chomutov)
2. polní kanónový pluk1 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
28. pěší pluk1 (Doplňovací okres Praha)
6. dragounský pluk1 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
8. dragounský pluk1 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
28. zeměbranecký pěší pluk1 (Zeměbranecký doplňovací okres Písek)
23. polní kanonový pluk1 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
8. zákopnický prapor1 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
7. zeměbranecký pěší pluk1 (Zeměbranecký doplňovací okres Plzeň)
celkem67

Vojáci jednotek z Českých zemí

Inf.Michael FIGAS30. zeměbranecký pěší pluk31.12. 1914
Sch.Josef KLUSON30. zeměbranecký pěší pluk19.12. 1914
Sch.Otto KLATIVKA9. zeměbranecký pěší pluk29.10. 1914
Kp1.Richard WALTER94. pěší pluk3.10. 1914
Sch.Brzetyslaw MIKURA12. zeměbranecký pěší pluk4.11. 1914
Res.Drag.Franz KUNTNER15. dragounský pluk11.11. 1914
Gft.tit.Kpi.Franz KOHNEL94. pěší pluk1.11. 1914
Ers.Res.Josef CZERNOHUBI36. pěší pluk23.10. 1914
Fahr. Kan.Josef JAROSZ2. pevnostní dělostřelecký pluk12.10. 1914
Bruno SCHNEIDER18. pěší pluk14.9. 1914
Lst.lnf.Gregor CAPAN31. zeměbranecký pěší pluk25.9. 1914
Inf.Leo HORNÁCEK3. pěší pluk1.10. 1914
Lst.Sapp.Rudolf NEJEDLY8. zákopnický prapor1.10. 1914
Franz BAUER23. polní kanonový pluk9.10. 1914
Kp1.Karl JANOUCH8. dragounský pluk10.10. 1914
Wenzel KOCHIENTEK28. pěší pluk2.9. 1914
Sch.Josef RAFFLER9. zeměbranecký pěší pluk13.9. 1914
Ers.Res.Anton NOSEK92. pěší pluk8.9. 1914
Gft.Franz ZIMMERMANN6. zeměbranecký pěší pluk10.5. 1915
Franz FEIDI-18. pěší pluk5.5. 1915
Gft.Josef KAFKA9. ženijní prapor11.5. 1915
Josef TALACKO98. pěší pluk9.5. 1915
lnf.Josef SPANAR18. pěší pluk6.5. 1915
Inf.Marian PETER18. pěší pluk4.5. 1915
Lst. 1 nf.Franz NUó [:NUC:118. pěší pluk4.5. 1915
Kp1.Ferdinand LACZAR3. pěší pluk10.5. 1915
Sch.Robert BENÁK28. zeměbranecký pěší pluk12.5. 1915
Kp1.Jaroslaus BRANDEJS18. pěší pluk15.5. 1915
Ers.Res.Adolf WOLF30. zeměbranecký pěší pluk18.5. 1915
Lst.inf.Wenzel RőSSLIER100. pěší pluk14.5. 1915
Lst.Sch.Franz STELZI-7. zeměbranecký pěší pluk10.5. 1915
Inf.Georg WlACEK100. pěší pluk12.11. 1917
lnf.Wendelin DOHNALEK18. pěší pluk12.5. 1915
Lst.lnf.Franz ROZEHNAL3. pěší pluk18.5. 1915
lnf.Adolf STRAUSS100. pěší pluk3.5. 1915
Zgsf.Konrad HÍRUBY100. pěší pluk25.5. 1915
August SUMEC25. zeměbranecký pěší pluk25.5. 1915
lnf.Philipp PIRC3. pěší pluk24.5. 1915
Ers.Res.Josef GROSCH24. zeměbranecký pěší pluk25.5. 1915
lnf.Rudolf LENZ6. zeměbranecký pěší pluk27.5. 1915
Gft.Teofil JACHIMOWICZ9. zeměbranecký pěší pluk28.5. 1915
Kp1.Josef KOŠCIERZ30. zeměbranecký pěší pluk24.7. 1915
Jg.Felix WENSCHUH12. prapor polních myslivců25.4. 1915
Lst.Sch.Eduard BőHIVI30. zeměbranecký pěší pluk21.4. 1915
Ers. Res.Ladislaus JAHODA36. pěší pluk1.3. 1915
Lst.lnf.Josef POSPISIL36. pěší pluk9.4. 1915
Lst. 1 nf.Otto FISCHER21. pěší pluk27.12. 1914
Ers.Res.Oskar Franz HIRSCHMANN10. zeměbranecký pěší pluk14.1. 1915
Kan.János HIENZSEL3. polní kanónový pluk30.3. 1915
Ers.Res.Josef OUZKY36. pěší pluk16.3. 1915
Ers.Res.Johann SVOBODA12. zeměbranecký pěší pluk24.2. 1915
Ers.Res.Sch.Anton WONSCHE10. zeměbranecký pěší pluk23.2. 1915
Inf.Josef OLSZAK100. pěší pluk17.3. 1915
Zgsf.tit.Fldw.Josef Vinzenz JUNGWIRTH12. zeměbranecký pěší pluk2.4. 1915
Sch.Vinzenz JERABEK10. zeměbranecký pěší pluk2.4. 1915
Inf.Johann TRHAL98. pěší pluk9.4. 1915
Sch.Karl KRAWANI24. zeměbranecký pěší pluk16.3. 1915
Sch.Johann CERVICEK12. zeměbranecký pěší pluk7.3. 1915
Sch.Ladislaus BANAS25. zeměbranecký pěší pluk5.3. 1915
Gft.Franz PICHERT36. pěší pluk23.2. 1915
Vorm.Anton FUSON2. polní kanónový pluk27.2. 1915
Res.Drag.Johann VANA6. dragounský pluk1.2. 1915
Lst.Jg.Rudolf FELLNER12. prapor polních myslivců5.1. 1915
Sch.Karl KIESLICH9. zeměbranecký pěší pluk14.1. 1915
Res.Sch.Eduard VLCIK30. zeměbranecký pěší pluk18.1. 1915
Kpl.tit.Zgsf.Josef KLEMACHTER10. zeměbranecký pěší pluk25.1. 1915
Sch.Josef PILZ30. zeměbranecký pěší pluk2.12. 1914



provozovatel portálu: Signum belli 1914