Přehled podle jednotek

Cmentarz wojenny nr 388 - Kraków-Rakowice

15. zeměbranecký pěší pluk28 (Zeměbranecký doplňovací okres Opava)
99. pěší pluk22 (Doplňovací okres Znojmo)
13. zeměbranecký pěší pluk22 (Zeměbranecký doplňovací okres Olomouc)
31. zeměbranecký pěší pluk19 (Zeměbranecký doplňovací okres Těšín)
93. pěší pluk16 (Doplňovací okres Šumperk)
100. pěší pluk16 (Doplňovací okres Těšín)
30. zeměbranecký pěší pluk16 (Zeměbranecký doplňovací okres Vysoké Mýto)
8. pěší pluk16 (Doplňovací okres Brno)
18. pěší pluk15 (Doplňovací okres Hradec Králové)
1. zákopnický prapor14 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
3. pěší pluk13 (Doplňovací okres Kroměříž)
54. pěší pluk12 (Doplňovací okres Olomouc)
1. pěší pluk11 (Doplňovací okres Opava)
25. zeměbranecký pěší pluk11 (Zeměbranecký doplňovací okres Kroměříž)
11. zeměbranecký pěší pluk10 (Zeměbranecký doplňovací okres Jičín)
98. pěší pluk10 (Doplňovací okres Vysoké Mýto)
2. pevnostní dělostřelecký pluk10 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
21. pěší pluk9 (Doplňovací okres Čáslav)
24. zeměbranecký pěší pluk9
28. zeměbranecký pěší pluk8 (Zeměbranecký doplňovací okres Písek)
9. zeměbranecký pěší pluk8 (Zeměbranecký doplňovací okres Litoměřice)
31. domobranecký pěší pluk8 (Domobranecký doplňovací okres Těšín)
6. zeměbranecký pěší pluk8 (Zeměbranecký doplňovací okres Cheb)
7. zeměbranecký pěší pluk8 (Zeměbranecký doplňovací okres Plzeň)
10. zeměbranecký pěší pluk7 (Zeměbranecký doplňovací okres Mladá Boleslav)
29. zeměbranecký pěší pluk7 (Zeměbranecký doplňovací okres Budějovice)
8. zeměbranecký pěší pluk7 (Zeměbranecký doplňovací okres Praha)
28. pěší pluk7 (Doplňovací okres Praha)
14. zeměbranecký pěší pluk7 (Zeměbranecký doplňovací okres Brno)
11. pěší pluk6 (Doplňovací okres Písek)
88. pěší pluk6 (Doplňovací okres Beroun)
75. pěší pluk6 (Doplňovací okres Jindřichův Hradec)
42. pěší pluk6 (Doplňovací okres Terezín)
13. domobranecký pěší pluk5 (Domobranecký doplňovací okres Olomouc)
36. pěší pluk5 (Doplňovací okres Mladá Boleslav)
35. pěší pluk5 (Doplňovací okres Plzeň)
2. zákopnický prapor5 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
6. domobranecký pěší pluk5 (Domobranecký doplňovací okres Cheb)
92. pěší pluk4 (Doplňovací okres Chomutov)
17. prapor polních myslivců4 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
1. prapor polních myslivců4 (Doplňovací okres Terezín)
15. domobranecký pěší pluk 4 (Domobranecký doplňovací okres Opava)
25. polní kanonový pluk4 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
30. domobranecký pěší pluk4 (Domobranecký doplňovací okres Vysoké Mýto)
28. domobranecký pěší pluk3 (Domobranecký doplňovací okres Písek)
81. pěší pluk3 (Doplňovací okres Jihlava)
8. domobranecký pěší pluk3 (Domobranecký doplňovací okres Praha)
1. dragounský pluk3 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
12. zeměbranecký pěší pluk3 (Zeměbranecký doplňovací okres Čáslav)
16. prapor polních myslivců3 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
2. prapor polních myslivců3 (Doplňovací okres Hradec Králové)
25. domobranecký pěší pluk2 (Domobranecký doplňovací okres Kroměříž)
10. dragounský pluk2 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
2. polní houfnicový pluk2 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
2. polní kanónový pluk2 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
12. prapor polních myslivců2 (Doplňovací okres Mladá Boleslav)
6. dragounský pluk2 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
9. polní houfnicový pluk2 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
6. prapor polních myslivců2 (Doplňovací okres Plzeň)
3. polní kanónový pluk2 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
74. pěší pluk2 (Doplňovací okres Jíčín)
12. dragounský pluk2 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
12. domobranecký pěší pluk2 (Domobranecký doplňovací okres Čáslav)
94. pěší pluk2 (Doplňovací okres Turnov)
22. polní kanonový pluk2 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
73. pěší pluk2 (Doplňovací okres Cheb)
5. prapor polních myslivců1 (Vojenské velitelství Krakov (I. sborová oblast))
6. zeměbranecký hulánský pluk1 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
5. polní kanónový pluk1 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
22. prapor polních myslivců1 (Doplňovací okres Cheb)
91. pěší pluk1 (Doplňovací okres České Budějovice)
7. domobranecký pěší pluk1 (Domobranecký doplňovací okres Plzeň)
9. domobranecký pěší pluk1 (Domobranecký doplňovací okres Litoměřice)
29. domobranecký pěší pluk1 (Domobranecký doplňovací okres Budějovice)
27. polní kanonový pluk1 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
25. prapor polních myslivců1 (Vojenské velitelství Vídeň (II. sborová oblast))
9. zákopnický prapor1 (Vojenské velitelství Litoměřice (IX.sborová oblast))
24. polní kanonový pluk1 (Vojenské velitelství Praha (VIII. sborová oblast))
celkem490

Vojáci jednotek z Českých zemí

Lst.lnf.Josef KőCHL24. zeměbranecký pěší pluk6.9. 1916
lnf.tit.Gft.Oswald KLEIN2. polní kanónový pluk20.9. 1916
Un.Karl SMYCZEK100. pěší pluk23.9. 1917
Hptm.Josef HEJDA10. dragounský pluk25.1. 1918
Lst. 1 nf.Franz KOUBSKÝ21. pěší pluk16.4. 1916
LstJg.Oskar HOFSCI-INEIDER5. prapor polních myslivců22.4. 1916
Inf.Johann TARGOSZ94. pěší pluk29.4. 1916
Sapp.Andreas KRATKÝ1. zákopnický prapor19.5. 1916
Inf.Anton STIELER92. pěší pluk10.8. 1916
Lst. 1 nfAugustin VYMAZAL99. pěší pluk13.8. 1916
Lst.inf.Andreas STOPP11. zeměbranecký pěší pluk17.8. 1916
Inf.Josef MILEC6. zeměbranecký pěší pluk29.8. 1916
LsUnf.Ferdinand PLEIER73. pěší pluk6.9. 1916
Kan.Michael HANUS22. polní kanonový pluk8.9. 1916
Lst. 1 nf.Johann PRA2AIK29. zeměbranecký pěší pluk14.9. 1916
Zgsf.Eduard ZME1. prapor polních myslivců14.9. 1916
Lst. 1 nf.Simon SCHARINGER24. zeměbranecký pěší pluk7.10. 1916
Inf.Nikoiaus BELMAK6. domobranecký pěší pluk30.10. 1916
l_st. 1 nf.Jakob 130KUWKA54. pěší pluk6.11. 1916
l_st. 1 nf.Adolf LANGER93. pěší pluk10.11. 1916
Sch.Josef LUKS13. zeměbranecký pěší pluk16.11. 1916
Lst.Sapp.Stefan KATZ1. zákopnický prapor21.12. 1916
Inf.Jakob HőI_BINGER24. zeměbranecký pěší pluk15.1. 1917
Inf.Anton SOPEL11. zeměbranecký pěší pluk16.1. 1917
Sapp.Kasimir KARPIEL1. zákopnický prapor20.2. 1917
Sapp.Johann HOSOLIK1. zákopnický prapor19.2. 1917
Sapp.Wasyl NASTYSZYN9. zákopnický prapor4.3. 1917
Kp1.fit,Zgsf,Johann LITWIN3. polní kanónový pluk7.3. 1917
Inf.Ferdinand TUTSCH13. zeměbranecký pěší pluk22.3. 1917
Inf.Stanislaus BOJAR100. pěší pluk2.4. 1917
Inf.Stanislaus PAMULA54. pěší pluk7.4. 1917
Inf.Rostislaus KUCERA81. pěší pluk7.4. 1917
Kan.Karl LUDWIG2. pevnostní dělostřelecký pluk8.4. 1917
Ob.Fahr.Kan.Johann K1BAT2. pevnostní dělostřelecký pluk17.4. 1917
Kp1.Vinzenz MACOUN8. zeměbranecký pěší pluk19.4. 1917
lnf.Josef KRESTIN93. pěší pluk21.4. 1917
Tr.Sold.Franz VANlCEK11. zeměbranecký pěší pluk9.1. 1917
Inf.Johann GROSSMANN54. pěší pluk13.5. 1917
Sch.Franz SVERAK30. zeměbranecký pěší pluk15.5. 1917
Inf.Wenzel PEHAőEK10. zeměbranecký pěší pluk10.6. 1917
Sch.Franz SORM11. zeměbranecký pěší pluk2.8. 1917
Kp1.Júrg MERONIU1‹9. zeměbranecký pěší pluk16.8. 1917
ZgsfAit.P....Franz SIEBER94. pěší pluk9.9. 1917
Lst. 1 nf.Hermann PERTHEN42. pěší pluk10.9. 1917
Kan.Johann GőRIG2. pevnostní dělostřelecký pluk24.6. 1917
Inf.Michael PERWUSIAK100. pěší pluk5.6. 1917
Kp1.Karl HAUSENBLAS92. pěší pluk24.9. 1917
Kp1.Anton KUPKA12. dragounský pluk25.9. 1917
lnf.Wenzel PILZAK42. pěší pluk24.9. 1917
InfAit.Gft.Joseph HEVAK74. pěší pluk29.9. 1917
Sch.Franz MARSZALEK31. zeměbranecký pěší pluk8.10. 1917
lnf.tit.Gft.Wilhelm SCHNEIDER15. domobranecký pěší pluk 15.10. 1917
Inf,Johann KORNICH54. pěší pluk28.10. 1917
Inf.Josef MARTINEK93. pěší pluk13.11. 1917
Inf.Alois STEFFAN93. pěší pluk28.12. 1917
Inf.Josef LACHNIK13. zeměbranecký pěší pluk1.1. 1918
Sch.Anton SEMBERA13. zeměbranecký pěší pluk4.1. 1918
lnf.Josef PETERKA74. pěší pluk14.1. 1918
Inf.Franz JANOTA25. domobranecký pěší pluk23.1. 1918
Inf.Petro JURIO9. domobranecký pěší pluk26.1. 1918
Inf.Iwan KRAJANEK9. zeměbranecký pěší pluk27.1. 1918
Kan.Anton KI-AOS28. pěší pluk8.2. 1918
Inf.Emil SWOBODA42. pěší pluk9.2. 1918
l_st. 1 nf.Stanislaus KNIDAS31. zeměbranecký pěší pluk28.2. 1918
lnf.Mathias SENK54. pěší pluk9.3. 1918
Lst.lnf.Johann MLYNAR93. pěší pluk11.3. 1918
Lst.Drag.Anton HORőICKA1. dragounský pluk21.3. 1918
R,Zgsf.tit.Fldw.Johann KINZEL30. zeměbranecký pěší pluk5.4. 1918
Lst. Kan.Josef MEYER2. pevnostní dělostřelecký pluk10.4. 1918
Inf.Stanislaus PETROWICZ31. domobranecký pěší pluk14.4. 1918
Lst.Sch.Heinrich KőLI-NER15. zeměbranecký pěší pluk26.4. 1918
Inf.Ignatz MIKULKA54. pěší pluk26.4. 1918
Tr.S.Johann KRAM11. zeměbranecký pěší pluk2.5. 1918
Lst. 1 nf.Arnold SEITL8. pěší pluk7.8. 1915
Inf.Johann JUREK31. domobranecký pěší pluk7.8. 1915
lnf.Ignatz KRAWCZYK13. zeměbranecký pěší pluk9.8. 1915
Lst. 1 nf.Franz TILLE10. zeměbranecký pěší pluk11.8. 1915
lnf.Josef STOLARIK3. pěší pluk11.8. 1915
lnf.Wenzel JEZEK28. zeměbranecký pěší pluk8.8. 1915
Lst. 1 nf.Josef KALOUSEK98. pěší pluk8.8. 1915
Inf.Josef PLACEK7. zeměbranecký pěší pluk15.8. 1915
lnf.Josef SCHAFFER15. zeměbranecký pěší pluk13.8. 1915
Lst.lnf.Wenzel PROKOP98. pěší pluk18.8. 1915
Inf.Anton BREJCHA28. zeměbranecký pěší pluk22.8. 1915
Lst. 1 nf.Johann BARWIG15. zeměbranecký pěší pluk1.9. 1915
Lst. 1 nf.Alois MACHÁCEK8. pěší pluk2.9. 1915
Lst.lnf.Hubert MENZIL98. pěší pluk11.9. 1915
Lst.lnf.Rudolf BUBEN18. pěší pluk15.9. 1915
Inf.ZcIzislaus JAŠKIEWICZ13. zeměbranecký pěší pluk18.9. 1915
Inf.Sylvester BASTI-28. zeměbranecký pěší pluk24.9. 1915
lnf.Hryn HRYZCZYSZYN3. pěší pluk27.9. 1915
lnf.Anton PRO1HIÁSKA12. domobranecký pěší pluk28.9. 1915
Inf.Johann HUSCHKA30. domobranecký pěší pluk1.10. 1915
Lst. 1 nf.Franz PiŠTORA98. pěší pluk2.10. 1915
Lst.lnf.Johann KOLODZlEJCZYK15. zeměbranecký pěší pluk2.10. 1915
Inf.Wenzel KLEIL7. zeměbranecký pěší pluk5.10. 1915
Res.inf.Laurenz BOCHI-ER99. pěší pluk5.10. 1915
Lst.Jg.Alois KRULlS2. prapor polních myslivců6.10. 1915
Inf.Gottlieb KOVÁR28. zeměbranecký pěší pluk7.10. 1915
Lst.lnf.Jokob THOR91. pěší pluk11.10. 1915
Lst. 1 nf.Josef HAMPEL18. pěší pluk16.10. 1915
Lst.Kan.Johann KARASZEWSKI2. polní kanónový pluk7.11. 1915
Ptrf.Josef STEINFEST10. dragounský pluk12.11. 1915
Lst. 1 nf.Thomas LENART9. zeměbranecký pěší pluk12.11. 1915
Lst. 1 nf.Johann KINDERMANN9. zeměbranecký pěší pluk13.11. 1915
Lst. Gft.Anton JOIDAS10. zeměbranecký pěší pluk14.11. 1915
Inf.Stanislaus PUZIA18. pěší pluk21.8. 1915
Kpi.tit.Zgsf.Josef MATOUS36. pěší pluk26.8. 1915
lnf.Franz BARINKA3. pěší pluk29.8. 1915
Lst. 1 nf.Adolf BARTIL99. pěší pluk18.10. 1915
Res. Un.Wenzei PURSCH18. pěší pluk25.9. 1914
Un.Filip FUCIK13. zeměbranecký pěší pluk23.10. 1914
H ptm.Ferdinand KOI-NBERGER36. pěší pluk29.10. 1914
Ltri.(5nek ŠKROCH6. zeměbranecký pěší pluk18.12. 1914
Un.Ladislaus GELLENY3. pěší pluk5.9. 1914
Lst.lnf.Wenzei MÁDR18. pěší pluk16.11. 1915
Lst.lnf.Josef BACHTROG21. pěší pluk19.11. 1915
Lst. 1 nf.Karl STEJSKAL21. pěší pluk22.11. 1915
Lst.lnf.Hubert SCHLESINGER98. pěší pluk22.11. 1915
Inf.Wenzel SHIEBAL30. zeměbranecký pěší pluk22.12. 1915
Sapp.Anton HRADIL1. zákopnický prapor25.12. 1915
lnf.Josef HEIDLER9. zeměbranecký pěší pluk8.1. 1916
l_st. 1 nf.Johann KOLAR14. zeměbranecký pěší pluk27.1. 1916
lnf.Josef BRUDNY100. pěší pluk27.1. 1916
Inf.Franz PALICKA100. pěší pluk7.1. 1916
W.Inf.Josef LOMOSIK100. pěší pluk27.2. 1916
L.Inf.Franz BOLECH29. zeměbranecký pěší pluk29.2. 1916
Lst.lnf.Hnad KlCHTON93. pěší pluk29.2. 1916
Lst.lnf.Gustav KLEINWACHTER98. pěší pluk17.3. 1916
Lst.lnf.Eduard ZAPPE10. zeměbranecký pěší pluk20.3. 1916
Ist.lnf.Johann JANDEL8. pěší pluk19.3. 1916
Ust.inf.Johann HEJZLAR18. pěší pluk21.3. 1916
Inf.Ludwig NALBORCZYK1. pěší pluk26.3. 1916
Kol.Johann PATKA25. zeměbranecký pěší pluk31.3. 1916
E.R.Inf.Hermann SITTE10. zeměbranecký pěší pluk6.12. 1915
lnf.til,Gft.Josef KUéERA8. pěší pluk16.1. 1916
Lst.Kan.Kafl MENZEL2. pevnostní dělostřelecký pluk20.1. 1916
lnf.Emil GEIER1. pěší pluk17.3. 1916
ig.Benus Franz ZIMMEL17. prapor polních myslivců21.4. 1916
Lst.lnf.Josef LINHART18. pěší pluk22.5. 1916
Vormeist.Theodor SCHMIDT25. polní kanonový pluk23.5. 1916
Gft.tit.Kp_LFnedrich KUDRfiMEW8. pěší pluk23.6. 1916
Lst. 1 nf.Anton HURDÁLEK18. pěší pluk3.6. 1916
Lst. 1 nf.Johann AUER24. zeměbranecký pěší pluk9.6. 1916
lnf.Theodor PANAS15. zeměbranecký pěší pluk11.6. 1916
lnf.Adalbert AMBROZ14. zeměbranecký pěší pluk17.6. 1916
lnf.Miron Roman HYCZKO12. zeměbranecký pěší pluk21.6. 1916
Jg.Leopold PERGER17. prapor polních myslivců26.6. 1916
Lst.Kpl.Franz NAJBRT12. zeměbranecký pěší pluk26.6. 1916
Lst. 1 nf.Jakob LANGER99. pěší pluk30.6. 1916
Gft.Josef PAWLAS30. zeměbranecký pěší pluk30.6. 1916
Lst.lnf.Josef HANKA11. zeměbranecký pěší pluk1.7. 1916
Inf.Blasius ONJESKY8. zeměbranecký pěší pluk5.7. 1916
Lst.lnf.Franz KLEPAL92. pěší pluk7.7. 1916
Lst.lnf.Wasyl SEREDA11. zeměbranecký pěší pluk16.7. 1916
Tr.Sold.Johann KUCHTA99. pěší pluk17.7. 1916
Inf.Karl PUCHEGGER8. pěší pluk22.7. 1916
E.R.Sapp.Josef KIRCHNER1. zákopnický prapor27.7. 1916
l_st.Inf.Julius GRőPEL13. zeměbranecký pěší pluk3.8. 1916
Kan.Franz ŠLIWA2. pevnostní dělostřelecký pluk8.8. 1916
l_st. 1 nf.Wenzei HLAVÁCEK11. zeměbranecký pěší pluk7.8. 1916
Inf.Richard KLEIN1. pěší pluk17.6. 1916
l_st. 1 nf.Josef SKYVA93. pěší pluk1.7. 1916
Inf.Josef BERGMANN30. domobranecký pěší pluk14.2. 1915
E.R.Inf.Johann LOTREK8. pěší pluk14.2. 1915
Kan.Adam SZEWC2. polní houfnicový pluk18.2. 1915
Lst.ltif.August HEJL54. pěší pluk22.2. 1915
Fahr.Kan.Josef KURZBAUER25. polní kanonový pluk3.3. 1915
S.Sold.Josef KRATOCHWIL14. zeměbranecký pěší pluk2.3. 1915
Lst.lnf.Johann BELAN99. pěší pluk6.3. 1915
lnf.Alois KADLEC54. pěší pluk10.3. 1915
E.R.Inf.Josef JEDLICKA98. pěší pluk14.3. 1915
E.R.Inf.Josef JURA13. zeměbranecký pěší pluk18.3. 1915
R.Fahr.Sapp.Karl SOCHA1. zákopnický prapor21.3. 1915
Lst.Kan.Josef HYPTA24. polní kanonový pluk4.4. 1915
l~st. 1 nf.Josef GASSIVIANN13. zeměbranecký pěší pluk11.4. 1915
l_st. 1 nf.Vinzenz KROPKA15. zeměbranecký pěší pluk18.4. 1915
Civ.FuhrmannStefan LABANT2. pevnostní dělostřelecký pluk14.5. 1915
l_st. 1 nf.Franz HASLINGER99. pěší pluk16.5. 1915
lnf.Ludwig HYRDEL31. zeměbranecký pěší pluk15.5. 1915
Lst. 1 nf.Josef SCHILőGí-15. zeměbranecký pěší pluk20.5. 1915
Inf.Ferdinand KLEEBER13. zeměbranecký pěší pluk22.5. 1915
E.R.Inf.Jaroslaus KULIK13. zeměbranecký pěší pluk20.5. 1915
lnf.Wenzel KĘNÁI‹36. pěší pluk21.5. 1915
l_st. 1 nf.Franz KOCOUREK13. zeměbranecký pěší pluk22.5. 1915
Jg.Franz HAULIőEK12. prapor polních myslivců21.5. 1915
E.R.Inf.Franz PETER21. pěší pluk20.5. 1915
Lst.lnf.Innozenz HANÁK8. pěší pluk24.5. 1915
Jg.Adam SUKOR1. prapor polních myslivců24.5. 1915
Res.Inf.August KOZELSKY31. zeměbranecký pěší pluk25.5. 1915
lnf.Johann JENKNER15. domobranecký pěší pluk 25.5. 1915
Lst.Jg.Josef BENDA2. prapor polních myslivců27.5. 1915
Lst.lnf.Franz MEDITZ99. pěší pluk27.5. 1915
Lst.inf.Anton BLA2EJOWSKY21. pěší pluk29.5. 1915
Lst. 1 nf.Karl STANEK15. zeměbranecký pěší pluk29.5. 1915
Lst. 1 nf.Alois GRőGER13. zeměbranecký pěší pluk30.5. 1915
Lst. 1 nf.Bruno MIKÝSEK99. pěší pluk31.5. 1915
Lst.Gft.Johann PECKA28. zeměbranecký pěší pluk30.5. 1915
E.R.Inf.Johann PROTIVANSKÝ3. pěší pluk1.6. 1915
Lst.lnf.Rudolf STEHLIK99. pěší pluk2.6. 1915
Lst.inf.Stefan BELOKOSZTOLSZKY99. pěší pluk2.6. 1915
lnf.Miroslaus KOVARIK8. zeměbranecký pěší pluk6.6. 1915
1 nf.Wenzel STIBOR28. zeměbranecký pěší pluk9.6. 1915
E.R.Inf.Franz SCHREIBER15. zeměbranecký pěší pluk10.6. 1915
E.R.Inf.Franz JELINEK8. pěší pluk12.6. 1915
Lst. 1 nf.Josef GRÉI^J15. zeměbranecký pěší pluk13.6. 1915
Inf.Karl LUDERER31. domobranecký pěší pluk15.6. 1915
E.R.Inf.Josef PARTSCH13. zeměbranecký pěší pluk16.6. 1915
Inf.Paul MlKUŠ3. pěší pluk20.6. 1915
LsUnf.Ludwig SZIESZKA15. zeměbranecký pěší pluk1.7. 1915
Res.Inf.Simon KUNITZKY99. pěší pluk6.7. 1915
Gft.tit.Kpl.Josef HUDEČEK3. pěší pluk7.7. 1915
R.Kpl.tit.Zgsf.Johann SEEMANN99. pěší pluk9.7. 1915
Inf.Gregor MIKULEC3. pěší pluk9.7. 1915
Lst.lnf.Kaspar PIĘNTEK99. pěší pluk10.7. 1915
Lst. 1 nf.Thomas KABELKA8. pěší pluk10.7. 1915
Kpl.tit.Zgsf.Ottokar HANUSCH18. pěší pluk10.7. 1915
E.R.Gft.Franz BIER30. zeměbranecký pěší pluk11.7. 1915
Lst.Jg.Josef JAROă2. prapor polních myslivců11.7. 1915
Jg.Johann SKLENAIk17. prapor polních myslivců11.7. 1915
lnf.Josef PLETICHA8. zeměbranecký pěší pluk13.7. 1915
Inf.Rudolf JIRMAN30. zeměbranecký pěší pluk18.7. 1915
Lst.lnf.Johann TMEJ98. pěší pluk16.7. 1915
Lst.Gft.Franz KOTOL8. pěší pluk16.7. 1915
E.R.Inf.Josef Ki-lő8. pěší pluk17.7. 1915
Inf.Josef TROJAN30. zeměbranecký pěší pluk20.7. 1915
Inf.Stanislaus BARTUŠEK3. pěší pluk22.7. 1915
Inf.Franz STRYJőEK30. zeměbranecký pěší pluk21.7. 1915
Lst. 1 nf.Josef BALZER30. zeměbranecký pěší pluk22.7. 1915
Inf.Josef SOUCEK8. zeměbranecký pěší pluk26.7. 1915
Lst. 1 nf.Johann PLUZER99. pěší pluk30.7. 1915
Lst. 1 nf.Franz SUSTR99. pěší pluk1.8. 1915
inf.Anton MODR7. zeměbranecký pěší pluk30.7. 1915
Lst.lnf.Josef TABERY30. zeměbranecký pěší pluk1.8. 1915
Inf.Anton KOLINEK8. pěší pluk1.8. 1915
Sapp.Friedrich TUTSCHIK2. zákopnický prapor1.8. 1915
Lst.lnf.Josef BEIER15. zeměbranecký pěší pluk2.8. 1915
lnf.Josef PANGRATZ7. zeměbranecký pěší pluk3.8. 1915
Inf.Ferdinand KUKLA3. pěší pluk2.8. 1915
E.R.Inf.Franz KOIVIURKA24. zeměbranecký pěší pluk3.12. 1914
lnf.Maximilian KASTL35. pěší pluk9.12. 1914
Inf.Josef LAŠTUVKA13. zeměbranecký pěší pluk22.12. 1914
Inf.Franz MATYAS13. domobranecký pěší pluk25.12. 1914
Inf.Gregor GABRIEL13. domobranecký pěší pluk25.12. 1914
E.R.Inf.Franz HODIK11. pěší pluk8.1. 1915
Kp1.Josef HAJEK15. zeměbranecký pěší pluk10.1. 1915
lnf.Alois KUBIK25. zeměbranecký pěší pluk24.12. 1914
lnf.Ignatz ADAMEK1. pěší pluk6.1. 1915
Inf.Johann GEBAUER1. pěší pluk5.1. 1915
Kan,Michael BABKA27. polní kanonový pluk21.1. 1915
E.R.Sapp.Josef KREBS1. zákopnický prapor30.1. 1915
lnf.Josef BRAUNI-1CH1. pěší pluk31.1. 1915
Fahr.Kan.Andreas Jakob LINNERT2. pevnostní dělostřelecký pluk30.1. 1915
R.Vormeist.Schi.Heinrich SCHNEIDER25. polní kanonový pluk31.1. 1915
Gft.Johann HADAMEK15. zeměbranecký pěší pluk3.2. 1915
Lst. I nf.Alois SCHNEIDER15. zeměbranecký pěší pluk4.2. 1915
Kan.Johann POCHA3. polní kanónový pluk6.1. 1915
Inf.Josef MAL?75. pěší pluk11.1. 1915
Inf.Johann LENDOCZKY35. pěší pluk24.1. 1915
Sapp.Anton SCHEFCIK2. zákopnický prapor1.1. 1915
lnf.Rudolf BLICHMANN1. pěší pluk2.1. 1915
Zgsf.Alfred SCHNEIDER93. pěší pluk2.1. 1915
Inf.Franz HOSAK[:HOŠAK:]54. pěší pluk31.12. 1914
E.R.Sapp.Wenzel PROKSCH1. zákopnický prapor15.1. 1915
Inf.Franz KAMLER93. pěší pluk15.1. 1915
E.R.Inf.Ludwig OTT88. pěší pluk15.12. 1914
Inf.Jaromir LORENZ6. zeměbranecký pěší pluk17.12. 1914
lnf.Johann LANGER13. zeměbranecký pěší pluk28.12. 1914
Inf.Franz STURC35. pěší pluk28.12. 1914
Res.inf,Leopold HORACEK14. zeměbranecký pěší pluk30.12. 1914
W.Karl LANSDORF8. zeměbranecký pěší pluk29.12. 1914
Inf.Karl SCHMULICH15. zeměbranecký pěší pluk31.12. 1914
lnf.Wenzel SLADEK29. zeměbranecký pěší pluk13.2. 1914
Inf.Josef JEZEK25. zeměbranecký pěší pluk14.12. 1914
lnf.Johann PIENCIK25. zeměbranecký pěší pluk1.12. 1914
E.R.Inf.Thomas CERVENKA88. pěší pluk4.12. 1914
Sch.Josef MALEK25. zeměbranecký pěší pluk11.12. 1914
Sapp.Johann GRUSZKA1. zákopnický prapor15.3. 1918
Un.Leon KRAUS31. zeměbranecký pěší pluk20.11. 1914
lnf.Karl MOJ2lŠEK11. pěší pluk29.6. 1915
Inf.Radislaus SCHULC36. pěší pluk15.6. 1915
Kpl.tit.Zgsf.Johann INDRA93. pěší pluk23.4. 1917
lnf.Leon ZIDEI3SKI54. pěší pluk19.7. 1917
Inf.Franz PASTUCHA100. pěší pluk16.8. 1917
Drag.Anton MAILY6. dragounský pluk29.7. 1914
lnf.Franz NOSEK3. pěší pluk6.8. 1914
Inf.Josef MAZANEK7. zeměbranecký pěší pluk11.8. 1914
Inf.Johann SCHINDILER1. pěší pluk15.8. 1914
Inf.Josef SEDIVEC7. domobranecký pěší pluk26.8. 1914
Kp1.Alois BRUS93. pěší pluk1.9. 1914
Res. 1 nf.Stefan MADER24. zeměbranecký pěší pluk2.9. 1914
Kan.Josef KA1PPIL2. pevnostní dělostřelecký pluk3.9. 1914
E.R.Inf.Augustini JANHUBA93. pěší pluk3.9. 1914
Res.Gft.Alois KOúJ113. zeměbranecký pěší pluk4.9. 1914
Inf.Cyry1 BACAK100. pěší pluk4.9. 1914
Fldw.Rajmund PRYSZCZ31. zeměbranecký pěší pluk3.9. 1914
lnf.Anton OIDSTRCIL15. zeměbranecký pěší pluk5.9. 1914
Res.Inf.Eduard SW0130DA99. pěší pluk13.9. 1914
Res.Drag.Anton KOMÁREK6. dragounský pluk14.9. 1914
Res.inf.Johann BI-Al-INIK88. pěší pluk13.9. 1914
Zgsf.Josef KUTZEZ9. zeměbranecký pěší pluk14.9. 1914
Res.inf.Johann MATUSZEK31. zeměbranecký pěší pluk14.9. 1914
Fahr.Kan.Bronislaus JUNG9. polní houfnicový pluk14.9. 1914
Inf.N. PROSSER98. pěší pluk15.9. 1914
Jg.Franz SWIEI-11-A17. prapor polních myslivců14.9. 1914
E.R.Inf.Kari METEI-KA15. zeměbranecký pěší pluk16.9. 1914
E.R.Inf.Franz LAHODA8. pěší pluk16.9. 1914
lnf.Lorenz SCHANDA6. zeměbranecký pěší pluk17.9. 1914
Res.Zgsf.Ferdinand TICHA!88. pěší pluk17.9. 1914
Inf.Bertold KUCZEVO14. zeměbranecký pěší pluk18.9. 1914
Gft.tit.Kpi.Adolf LINDENTI-1AL93. pěší pluk18.9. 1914
lnf.Wenzei PALA30. zeměbranecký pěší pluk19.9. 1914
lnf.Josef MARESCH29. zeměbranecký pěší pluk19.9. 1914
Gft.Wandalin SZABó14. zeměbranecký pěší pluk19.9. 1914
E.R.Jg.Josef MAITNIER16. prapor polních myslivců19.9. 1914
Inf.Leopold AIEBLI2. zákopnický prapor20.9. 1914
lnf.Josef SMIKA11. pěší pluk21.9. 1914
Res.Kp1.Paul MELIVILIKA42. pěší pluk22.9. 1914
Inf.Ferdinand LINDIVIEIR14. zeměbranecký pěší pluk21.9. 1914
E.R.Inf.Wenzel STACH11. pěší pluk22.9. 1914
Inf.Eduard BEDRUNKA1. pěší pluk24.9. 1914
Inf.Rudolf SMIDT15. domobranecký pěší pluk 25.9. 1914
E.R.Inf.Johann HILCER3. pěší pluk25.9. 1914
Ut.Jg.Raimund BONSCH1. prapor polních myslivců27.9. 1914
Res.Inf.Franz BEIERL99. pěší pluk27.9. 1914
Kp1.Rudolf KUNZ15. zeměbranecký pěší pluk27.9. 1914
Inf.Alexander HIMMER25. zeměbranecký pěší pluk27.9. 1914
lnf.Josef KI-OZ12. domobranecký pěší pluk1.10. 1914
Inf.Peter KRISPLER75. pěší pluk3.10. 1914
Inf.Thomas SEIMI-29. domobranecký pěší pluk2.10. 1914
Ers.Res.Johann BLA2EK8. domobranecký pěší pluk3.10. 1914
lnf.Rudolf KRYSTEK100. pěší pluk4.10. 1914
Inf.Georg LIGOCK131. zeměbranecký pěší pluk7.10. 1914
Sapp.Peter BANACHOWICZ1. zákopnický prapor4.10. 1914
lnf.Rudolf POTOőEK11. pěší pluk7.10. 1914
Res.inf.Georg ZÁSIVIIÉTA,81. pěší pluk8.10. 1914
lnf.Johann PUKOWEC100. pěší pluk8.10. 1914
Inf.Stefan MÁKRÁ31. zeměbranecký pěší pluk8.10. 1914
Inf.Johann BARTOă30. domobranecký pěší pluk9.10. 1914
lnf.Johann LIRO12. zeměbranecký pěší pluk10.10. 1914
Inf.Franz KOTTIG6. zeměbranecký pěší pluk11.10. 1914
Inf.Josef ZIERHUT28. domobranecký pěší pluk13.10. 1914
E.R.Inf.Engelbert POLZER54. pěší pluk13.10. 1914
Jg.tit.Ptrf.Emil STULZ12. prapor polních myslivců14.10. 1914
E.R.Inf.Johann STEBEL31. zeměbranecký pěší pluk16.10. 1914
lnf.Wenzel NEMEC7. zeměbranecký pěší pluk17.10. 1914
Inf.Johann PLATOă 11100. pěší pluk19.10. 1914
Res.inf.Alois GRIM18. pěší pluk21.10. 1914
Inf.Ferdinand ălMEK28. domobranecký pěší pluk20.10. 1914
Gft.tit.Kpl.Wenzel 130HÁő75. pěší pluk22.10. 1914
E.R.Inf.Johann KRAUTSCHNEIDER24. zeměbranecký pěší pluk24.10. 1914
E.R.Inf.Vinzenz POD01-KA88. pěší pluk25.10. 1914
Res.inf.Johann KÁNE18. pěší pluk27.10. 1914
Inf.Karl KORKISCH13. zeměbranecký pěší pluk27.10. 1914
Inf.Franz HANOUSEK75. pěší pluk27.10. 1914
E.R.Inf.Eduard HERNYCH30. zeměbranecký pěší pluk27.10. 1914
lnf.Franz POIVIMER13. domobranecký pěší pluk28.10. 1914
E.R.Inf.Franz HOLATKO99. pěší pluk29.10. 1914
E.R.Inf.Franz JUN30. zeměbranecký pěší pluk30.10. 1914
E.R.Inf.Rudolf SEOT21. pěší pluk30.10. 1914
E.R.Inf.Franz PACAL18. pěší pluk31.10. 1914
Gft.Viktor BEJV1~29. zeměbranecký pěší pluk30.10. 1914
Gft.jErnst GAUBE9. zeměbranecký pěší pluk30.10. 1914
lnf.Anton MATOUS28. zeměbranecký pěší pluk30.10. 1914
28. pěší pluk1.11. 1914
lnf.Heinrich SONNLEITNIER3. pěší pluk2.11. 1914
lnf.Josef HALUZA25. zeměbranecký pěší pluk1.11. 1914
Offz.D.Johann JAKOB1. pěší pluk1.11. 1914
E.R.Inf.Anton SMIEL28. pěší pluk5.11. 1914
E.R.Inf.Wenzel PETR11. zeměbranecký pěší pluk3.11. 1914
Gft.tit.Kpi.Anton KLOMINEK75. pěší pluk5.11. 1914
Jg.Josef PROCHASKA25. prapor polních myslivců6.11. 1914
E.R.Inf.Paul SCHMIDT99. pěší pluk6.11. 1914
R.lFahr.Sold.Alois KLESTIL16. prapor polních myslivců6.11. 1914
Ers.inf.Josef SKALlCKÝ30. zeměbranecký pěší pluk6.11. 1914
Făhnr.i.d.Res.Ernst REICHERT24. zeměbranecký pěší pluk7.11. 1914
Res.inf.Josef KRNONI-35. pěší pluk7.11. 1914
E.R.Inf.Josef TRUNEőEK30. zeměbranecký pěší pluk7.11. 1914
Inf.Vinzenz KUKLA25. zeměbranecký pěší pluk8.11. 1914
lnf.Gustav JAGER6. domobranecký pěší pluk11.11. 1914
Inf.Anton PUX29. zeměbranecký pěší pluk9.11. 1914
Inf.Franz KYNTNER9. zeměbranecký pěší pluk9.11. 1914
Res.inf.Wenzel BILEK81. pěší pluk9.11. 1914
Inf.Friedrich BERAN18. pěší pluk11.11. 1914
Res.Inf.Franz KRÁTKY28. pěší pluk12.11. 1914
Ul.Karl HROUDA6. zeměbranecký hulánský pluk13.11. 1914
E.R.Inf.Anton LACINA28. pěší pluk15.11. 1914
E.R.Inf.Anton HNYK11. zeměbranecký pěší pluk13.11. 1914
Inf.Josef BEHABKA25. zeměbranecký pěší pluk17.11. 1914
Lst.Fahrsold.Josef SIONKALA31. domobranecký pěší pluk18.11. 1914
lnf.Josef OTT1. pěší pluk18.11. 1914
Inf.Karl LOUTHAM28. pěší pluk18.11. 1914
Inf.Josef HARBICH15. domobranecký pěší pluk 18.11. 1914
Inf.Franz KONECNY13. domobranecký pěší pluk19.11. 1914
Kp1.Rudolf TANDLIER1. prapor polních myslivců19.11. 1914
Inf.Erwin LUCH15. zeměbranecký pěší pluk19.11. 1914
Lst.lnf.Paul BILEK31. domobranecký pěší pluk20.11. 1914
lnf.Johann KRAL15. zeměbranecký pěší pluk20.11. 1914
lnf.Franz Kől-INIG13. domobranecký pěší pluk20.11. 1914
lnf.Wenzel LEXA6. domobranecký pěší pluk21.11. 1914
Lst.Zgsf.Franz SIANINA31. domobranecký pěší pluk22.11. 1914
Inf.Augustin TRPISOWSKY8. domobranecký pěší pluk23.11. 1914
LXpi.tit.Zgsf.Leopold KLESEL31. domobranecký pěší pluk24.11. 1914
Zgsf.Karl BALDA8. domobranecký pěší pluk22.11. 1914
Inf.Johann JANKA7. zeměbranecký pěší pluk23.11. 1914
1 nf.Karl HUDEC28. domobranecký pěší pluk24.11. 1914
lnf.Lajos KONCSEL11. pěší pluk24.11. 1914
lnf.Ignatz HRADIL25. domobranecký pěší pluk24.11. 1914
Inf.Ludwig ZAW0,1SKI31. zeměbranecký pěší pluk25.11. 1914
Inf.Nikias BAUER6. domobranecký pěší pluk25.11. 1914
Sch.Gustav HELAUSZKA13. zeměbranecký pěší pluk28.11. 1914
Kan.Josef PLACEK22. polní kanonový pluk27.11. 1914
Res.Inf.Johann KASSAL99. pěší pluk29.11. 1914
Inf.Josef MEISSL24. zeměbranecký pěší pluk28.11. 1914
Kp1.Bernhard W02NIAK2. pevnostní dělostřelecký pluk3.12. 1914
Lst.Jg.Johann PkTKA6. prapor polních myslivců23.12. 1915
Lst.lnf.Johann KOől31. domobranecký pěší pluk13.1. 1915
E.R.Inf.Friedrich KAUFMANN31. zeměbranecký pěší pluk17.2. 1915
Res.Gft.Johann PARDALEWICZ99. pěší pluk27.2. 1915
Fahr.Kan.Jakob SCHLAKUSCHEK2. polní houfnicový pluk19.4. 1915
R.Ob.Sapp.Franz JANOTA1. zákopnický prapor28.6. 1915
Inf.Rudolf STARY30. domobranecký pěší pluk12.7. 1915
Lst.lnf.Josef NECAS8. pěší pluk20.7. 1915
lnf.Josef ADAMEC8. pěší pluk25.7. 1915
lnf.Josef STEPAN6. domobranecký pěší pluk31.7. 1915
lnf.Karl TOCHOR7. zeměbranecký pěší pluk4.8. 1915
Sapp.Johann STRACHOA2. zákopnický prapor10.8. 1915
E.F.Kpl.Karl JAROLIMEK18. pěší pluk13.8. 1915
Lst.lnf.Ludwig PRIBYL18. pěší pluk13.8. 1915
Inf.Josef MAYER8. zeměbranecký pěší pluk17.8. 1915
Fahr.Kan.Karl PSCHEIDT9. polní houfnicový pluk12.10. 1915
Lst.lnf.Franz TEISLER21. pěší pluk30.11. 1915
E.R.Zgsf.Wenzel REIS10. zeměbranecký pěší pluk28.11. 1915
Lst.inf.Adam KOHUT100. pěší pluk7.3. 1918
ig.Michael PODOLECK16. prapor polních myslivců18.3. 1918
KphFranz KRATOCHWIL25. zeměbranecký pěší pluk25.4. 1918
Zgsf.Franz LUKAS31. zeměbranecký pěší pluk15.5. 1918
Sch.Valentin KORZENIOWSKI28. zeměbranecký pěší pluk11.6. 1918
Z9Sf.Josef LASAR1. zákopnický prapor22.6. 1918
Gft.Josef SCHINZEL1. zákopnický prapor30.6. 1918
Zgsf.Franz POLLAK31. zeměbranecký pěší pluk4.7. 1918
Karl HUBALEK12. dragounský pluk8.7. 1918
lnf.Gottlieb WYDRA35. pěší pluk9.7. 1918
Sch.Franz BECKERT10. zeměbranecký pěší pluk10.7. 1918
0 ffz. D.Karl STEFAN5. polní kanónový pluk15.7. 1918
Josef BOSZCZYK100. pěší pluk14.7. 1918
Jg.Alfred GRUS22. prapor polních myslivců7.7. 1918
Lst.lnf.Franz PEKAREK100. pěší pluk24.7. 1918
Inf.Oskar SEIFERT21. pěší pluk31.7. 1918
Lst.lnf.Johann MICHAJLUK30. zeměbranecký pěší pluk14.8. 1918
lnf.Josef PRUSIMA42. pěší pluk5.5. 1918
Sch.Aleksander BIELICA31. zeměbranecký pěší pluk5.5. 1918
Inf.Stefan MICEK42. pěší pluk8.5. 1918
Lst.Heimk.Robert SEMICEK31. zeměbranecký pěší pluk7.5. 1918
Inf.Josef STEPANEIK98. pěší pluk13.5. 1918
Inf.Nikolaus STOJKOWICZ28. pěší pluk19.5. 1918
lnf.Josef KARBAN36. pěší pluk23.5. 1918
Sch.Franz HALUPKA25. zeměbranecký pěší pluk29.5. 1918
lnf.Martin STELZNEIR73. pěší pluk31.5. 1918
Kp1.Franz HOHLER31. zeměbranecký pěší pluk6.6. 1918
Sch.Eduard KUlDEI-KA31. zeměbranecký pěší pluk11.6. 1918
Lst.Offz.D.Josef MANN93. pěší pluk13.6. 1918
Inf.Alfred JILS93. pěší pluk22.6. 1918
Inf.Heirnk.Andreas MARIKA 21. pěší pluk25.6. 1918
Lst.inf.Johann MIOTLA54. pěší pluk2.8. 1918
Kp1.Rudolf SIENIANN92. pěší pluk18.8. 1918
Feuerw.?Josef MőHSLIER25. polní kanonový pluk8.9. 1918
l_st.Inf.Josef BIENERT6. zeměbranecký pěší pluk13.9. 1918
Zgsf.tit.Fldw.Johann KRZEWASKI100. pěší pluk11.10. 1918
Sch.Josef KUDERMA15. zeměbranecký pěší pluk14.9. 1918
Kp1.Johann SZEWCZYSZYN15. zeměbranecký pěší pluk14.9. 1918
Tos. ?Adam KUBACZKA31. zeměbranecký pěší pluk17.9. 1918
Lst.inf.Franz BROZ88. pěší pluk21.9. 1918
L.Sch.moritz POHLNER15. zeměbranecký pěší pluk25.9. 1918
Sch.Johann WURM6. zeměbranecký pěší pluk27.9. 1918
Sch.Heinrich LEICHER15. zeměbranecký pěší pluk2.10. 1918
Sch.Stanislaus OPRZEDEK15. zeměbranecký pěší pluk6.10. 1918
Sch.Josef SINDERBAL13. zeměbranecký pěší pluk9.10. 1918
Inf.Karl JANOCH29. zeměbranecký pěší pluk12.10. 1918
Inf.Adalbert JENIK6. zeměbranecký pěší pluk12.10. 1918
Sapp.Peter KÇDZIOR2. zákopnický prapor13.10. 1918
W.Alois MADER15. zeměbranecký pěší pluk20.10. 1918
lnf.tit.Kpl.Franz NOSEK75. pěší pluk26.10. 1918
L.Sch.Alois KRATOCHWIL13. zeměbranecký pěší pluk30.10. 1918
Inf.Heinrich SCHOLZ93. pěší pluk1.11. 1918
Jg.Stefan NAMYSLOWSKI16. prapor polních myslivců2.11. 1918
Inf.Franz MOKROS100. pěší pluk3.11. 1918
Sekt.Jan HOLY1. dragounský pluk8.11. 1918
Drag.Josef PETRUS1. dragounský pluk9.11. 1918
Sch.Otto HERDIN15. zeměbranecký pěší pluk26.10. 1918



provozovatel portálu: Signum belli 1914